KONST / Litografier / Färglitografi 14145035
nr 1414 5035
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 122/300, man på park. Bildmått: 4x54cm, yttermått inklusive ram: 70x77cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:18:53
2.000 kr
4.600 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
5.000 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow